fbpx

Future Talks, odc. 2: Biurowce przyszłości.

Biurowce przyszłości będą bazować na rozwiązaniach opartych na sztucznej inteligencji, uczeniu maszynowym i analizie wielkich zbiorów danych.

Nowoczesne biurowce to już nie tylko proste budynki. Coraz częściej to inteligentne organizmy, które dzięki technologii uczą się naszych zachowań. Pomagają i poprawiają komfort użytkowania budynku.
Coraz częściej w biurowcach będą się pojawiać rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, analizie wielkich zbiorów danych, które mają na celu ułatwianie użytkowania przestrzeni, nie tylko przez jej użytkowników, ale również przez ich właścicieli czy zarządców.

English version:

Modern office buildings are not just buildings. Increasingly, they are intelligent organisms that use technology to learn how we behave, helping to improve the comfort of a building.
Office buildings will increasingly feature solutions based on artificial intelligence and machine learning and analysis of large data sets, all of which is aimed at facilitating the use of space, not only by its users, but also by their owners or managers.