fbpx

Dzielimy się wiedzą

Colliers uruchamia blog dla najemców

Drodzy najemcy! Po kilku miesiącach przygotowań oddajemy w Wasze ręce wyjątkowy projekt – blog najem.ca. Będzie to strefa przyjazna każdemu, kto posiada bądź szuka swojego miejsca – na biuro, sklep czy magazyn.

Zdecydowaliśmy się na uruchomienie serwisu najem.ca, bo chcemy ułatwić wszystkim najemcom (tym początkującym i tym, którzy mają już za sobą wiele doświadczeń) poruszanie się po rynku nieruchomości. Jednocześnie chcemy zaprosić Was do współtworzenia – czekamy więc na Wasze sugestie tematów, opinie i komentarze.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem najem.ca@colliers.com.

W pierwszych wpisach dzielimy się własnymi doświadczeniami. W tekście Małgosi Michalczyk „Remont biura – jak to zrobić w trzy miesiące” mamy informacje z pierwszej ręki – na własnej skórze przekonaliśmy się bowiem, jak trudnym zadaniem jest remont biura. Z kolei Andrzej Gutowski, zajmujący się w Colliers certyfikacją zielonych budynków, zwraca uwagę na jakość powietrza podczas remontu. Czy wiedzą Państwo, że charakterystyczny zapach nowego biura zdradza obecność lotnych związków organicznych, które są groźne dla zdrowia? Nie? Zatem zapraszam do lektury tekstu „Jak zadbać o powietrze podczas remontu biura”.

Ale nie tylko biurami żyjemy. Janek Barbasiewicz pisze o zachętach dla najemców powierzchni magazynowych, a Katarzyna Michnikowska opowiada o tym, na co zwrócić uwagę, decydując się na najem sklepu w centrum handlowym.

Blog najem.ca trafia więc w Państwa ręce. Już za chwilę pojawią się na nim kolejne teksty. Zapraszam do lektury.